Bilsen Yapı

Ankara Desenli Bahçe Duvarı

           Desenli bahçe duvarı görselliğine güzellik katmak isteyenlerin tercih ettiği yeni nesil beton veya kaplama duvarlardır.Desenli bahçe duvarı yapılarınızın sınırlarını belirleyip koruduğu gibi desenleri ile yapılarınıza değer ve güzellik katacaktır.Desenli bahçe duvarı  betonun görsel açıdan verdiği soğukluğu ortadan kaldırıp görsel cazibesi yüksek bir değer katacaktır.Beton bahçe duvarının dayanıklılığından ödün vermeden  desenleri ile yapılarınıza değer katacaktır.Desenli bahçe duvarı kalıpları ile desen verildiği gibi çeşitli materyallerle de kaplanabilmektedir. Desenli bahçe duvarı işinde en ekonomik olan desenli kalıplar ile yapılan çalışmalardır. İmkânlar dâhilinde duvarın kalıpları çeşitli desenler ile üretilir dolgu malzemesi sertleştikten sonra kalıp yüzeyde çıkarıldıktan sonra desenler ortaya çıkar. Desenli bahçe duvarı konusunda profesyonel ustalarla hizmet vermekteyiz. Dayanıklı kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü yapılarınız için hizmetinizdeyiz.

    Ankara desenli bahçe duvarı, duvar yüzeyinde değişik farklı şekil ve süslemelerin olduğu bahçe duvarı çeşitlerindendir. Bu tarzda yapılan uygulamalar da görsellik daha ön planda olup insanların beğenisine sunulmaktadır. bu yapılan uygulamalar da beton dökümünden sonra ortaya çıkan şekil ve ya desen çevrelediği alanın veya yapının ve zamanın ön gördüğü tarzda seçilmelidir. Bu sebeplerden dolayı bu tip çalışmalar veya uygulama yapanlar tarafından titizlikle yapılmalıdır. Dolayısıyla bu işleri yaptırmak isteyen kişiler, bu tip uygulama konusunda yetenekli ve profesyonel kimseli bulup uzman kişilere yaptırması gerekmektedir. Aksi halde yapılan bu tip işlerden iyi ve kaliteli ve istenilen sonuçlar alınamaz. Günümüzde çevremizde, bulunduğumuz şehrimizde  yapılmaya çalışılan biçok çarpık uygulama tarzları göze çarpmaktadır. Bu da gösteriyorki yanlış usta seçimi bu  işlerde bu tip geriye dönüşü olmayan  sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Çevremizde daha önceden yapılan bahçe duvarlarındaki düzensiz ve çarpık imalatlar hemen kendini göstermektedir. Her işte olduğu gibi desenli bahçe duvar yapım işinde de, bu işte iyi yapan ustayı ve ya firmayı bulmak çok önemlidir.

 

        Desenli bahçe duvarı işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz, size bir telefon kadar yakınız. İletişim bilgileri için TIKLAYINIZ

Ankara nın her bölgesinde, profesyonel ve kaliteli hizmet için arayın görüşelim.

Call Now ButtonHemen Ara