Bilsen Yapı

Beton duvar;

Beton duvar yapılarınızı dış etkenlerden koruyan, sınırlayan, çevreleyen ve estetik olarak güzelleştiren en önemli yapıdır.
Günümüz şartlarında beton bahçe duvarı yapılması önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Beton Bahçe duvarı yapınızın dış görünümü tamamlayıcı bir yapıdır.

Firma seçimi;

Beton Bahçe duvarı çevrelediği yapının özelliğini yansıtması için yapıyla birbirini tamamlaması ve mekana uygun bir şekilde istikamet ve oturum planın yapılması gereklidir. Eğer bu planlama yapılmazsa yapıyla uyum sağlamaz ve metruk bir görüntü oluşturur. Dolayısıyla bu işleri yapan firmaları seçerken firmanın yeterliliği sorgulanmalıdır. Beton duvarlar uzun yıllar yenilenemeyen veya yenilense dahi yüklü maliyete sahip yapılardır. Maliyeti ve meşefkatli yapım sürecinden dolayı beton bahçe duvarları yenilenmesi kısa vadede yapılamamaktadır. Beton duvarınızı yaptırmak için tercih edeceğiniz firmanın geşmişte bitirdiği işler, ve tecrübesi dikkate alınmalıdır.

Beton duvar işi için alacağınız hizmetlerde firmanın duvar ustaları yaptırmayı planladığınız işi dayanıklı düzgün yapabilecek kapasitede olmalıdır.

Yapım süreci;

Planlamasını yaptığınız beton duvarın yapım aşamasında uygulama yapılacak alanın keşfi yapılır. Yapılan keşifle inşaat’da kulanılacak malzeme aplikasyonlar tespit edilir. Bu tespitlerden sonra beton bahçe duvarının yapılacağı alanın hazırlanma sürecinde ilk etapta arazinin eğimine göre temel ölçümleri yapılır. Beton duvarın temel ölçümlerinden sonra, alanın hafriyatı kaldırılıp düzenleme işlemine geçilir. Beton duvar yapılacak alana uygun malzemelerle temel betonu atılıp. Beton Bahçe duvarınızın yapımı bu süreçlerle sonra başlar. Temeli düzensiz yapılan beton duvar işinde sonuca ulaşıldığında belirgin olmayan ama uzun vadede doğa koşullarından etkilenerek çarpıklık oluşacaktır.

Ankara beton duvarı;

Ankara beton duvarı  yapımı işlerinizde tercih edeceğiniz firma yapılarınızın kalitesini artıracak tecrübeye sahip olmalıdır. beton duvar yaptırmak için tercih edeceğiniz firmanın tecrübesi yaptığı işler her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

Ankara beton duvarı yapım fiyatları ve maliyeti konusunda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ankara ’da tecrübeli beton Bahçe duvarı yapan ustalarımızla ve gününde teslimat garantimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara beton duvarı yapımı işinde işin projenize uygun kaliteli hizmet vermekteyiz. Ankara beton duvarı yapımı işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara il sınırları içesinde tüm beton duvar işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara nın her bölgesinde, profesyonel ve kaliteli hizmet için arayın görüşelim.

Call Now ButtonHemen Ara