Betonarme İstinat Duvarı

Betonarme İstinat Duvarı Yapımı

İstinat Duvarı yük taşıma amaçlı inşaa edilen dayanıklı set duvarlardır, kullanılan malzemeler ve işçilik önem arz etmektedir. İstinat duvarı genellikle yüksek riskli bölgelere yapılan duvar olduğu için planlaması tecrübeli ustalar tarafından yapılmalıdır. Maliyetinden ziyade sağlamlığına dikkat edilmelidir, istinat duvarlarında ileride oluşabilecek hasarlarda yeniden inşaası temelden yapılandan daha yüksek maliyet ortaya çıkaracaktır.

Dayanıklılığı ön plan’da tutan uzman ekiplerle ihtiyaçlarınıza uygun betonarme istinat duvarı yapımı bizim işimiz. İstinat duvarı yapım işleriniz için bizden hizmet alabilirsiniz.

Betonarme İstinat Duvarı Yapımı Süreçleri;

İstinat duvarı yapımı için yerinde profesyonel ekibimizle keşif yapılır ve ihtiyaç duyulan malzemeler belirlenir. İstinat duvarının uzun yıllar dayanması ve ilerde doğabilecek olumsuzluklara karşı en uygun materyaller seçilir. Yapılan fizibilite çalışmasından sonra maliyet analizi yapılıp, işin başlama ve bitiş tarihi kullanılacak malzemeler ve fiyat belirlenip sizlere teklif olarak sunulur. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra anlaşma şartlarına riayet edilerek belirlenen zaman zarfında istinat duvarı yapımı tamamlanır.

İstinat duvarı yapımı işi bir bahçe duvarı yapımı olarak görülmemelidir. Daha çok dikkat, düzgün planlama ve kaliteli malzemelerle üretim gerektirir. İstinat duvarları gerek doğal şartlar gerekse kullanım şartlarının oluşturacağı deformasyonlara dayanıklı ve ergonomik olmak zorundadır. Bundan dolayı istinat duvarı ustasının tecrübeli olması önem arz etmektedir.

Tecrübemiz;

Bilsen Yapı olarak yıllardır büyük çoğunluğu Ankara’da birçok istinat duvarı yapımında tecrübemiz vardır. Konusunda uzman İstinat duvarı ustası personellerimizle kaliteli hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Siteler, apartmanlar ve müstakil yapıların ihtiyacına uygun profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlı malzemeli veya malzemesiz ( keşif ve işçilik ) istinat duvarı yapımı hizmeti vermekteyiz.

İstinat duvarı yapımı konusunda firmamızla irtibata geçip istinat duvarı fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim için lütfen TIKLAYINIZ