Bilsen Yapı

Bahçe Duvarı Hizmetlerimiz;

Bahçe duvarı konusunda uzman ekibimizle Ankara merkezli olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz. İhtiyacınıza uygun sınırlama ve koruma amaçlı bahçe duvarı yapıyoruz. Görselliği ön plan’da düz yada desenli bahçe duvarı işlerinizi itinalı olarak yapmaktayız.

Bahçe Duvarı Süreçleri;

Bina, site, müstakil ev, bahçe ve işyerleriniz için duvar işlerinizi tecrübeli ustalarımızla yapıyoruz. Bahçe duvarı yapımı işleriniz için yapılacak yerin keşfini tamamlayıp maliyet hesabını çıkarıp teklifimizi sunuyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde profesyonel ekiplerimizle belirlenen standart ve taahhüt edilen tarihte işimizi teslim ediyoruz.

Tecrübemiz;

Bilsen Yapı çoğunluğu Ankara olmakla beraber bir çok ilde bahçe duvarı referans işlerimiz mevcuttur. Çalışan personellerimiz yılların verdiği tecrübe ve donanıma sahiptirler. Bizimle çalışmanın sizlere keyif vereceği konusunda iddialıyız. Firma politikamız gereği bahçe duvarında Kalite ve Zamanında teslimat önemlidir. Ankara` nın her bölgesinde, profesyonel ve kaliteli hizmet için arayın görüşelim. Bahçe duvarı işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz, size bir telefon kadar yakınız. İletişim bilgileri için TIKLAYINIZ
Call Now ButtonHemen Ara