Desenli Bahçe Duvarı

Desenli Bahçe Duvarı Yapımı

Site, bina yada müstakil evinizin görünümüne estetik kazandırmak için bahçe duvarınızı desenli yaptırabilirsiniz. Yapınızın çevresine dekoratif bahçe duvarı yaptırarak görselliğini ve değerini artırmak sizin elinizde. Klasik bahçe duvarları görünüm olarak göze hitap etmemekle soğuk ve itici bir yapıya sahiptirler.

Desenli bahçe duvarı yapınızı çevresinde bulunan birçok yapıdan daha farklı göstererek, dekoratif bir görünüm sağlamaktadır. Dekoratif desenli bahçe duvarı yapımında çeşitli desende kalıplar yada farklı kaplamalar kullanılmaktadır. Unutmayınız yapılarınızın çevresine dekoratif desenli bahçe duvarı yaptırmak emlak değerinde’de artış sağlayacaktır.

Bilsen Yapı desenli bahçe duvarı yapımında Ankara’da yaptığı birden çok proje ile ön plana çıkmaktadır.

Desenli Bahçe Duvarı Yapımı Süreçleri;

Bilsen Yapı uzmanlarınca yaptırmak istediğiniz dekoratif desenli bahçe duvarı için fizibilite çalışması yapılır. Bu çalışma dekoratif bahçe duvarı yapılacak yerin zemin yapısı incelenip gereksinimlerine uygun yapı malzemeleri tespit edilir. Yapılan tespitler çerçevesinde sizler ile dekoratif bahçe duvarının desenleri belirlenip inşaat sürecine başlanır.

Tecrübemiz;

Çoğunlu Ankara’da olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde desenli bahçe duvarı tamamladığımız projelerimiz mevcuttur, referanslarımız’dan bakabilir yada arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bilsen Yapı Ankara merkezli olarak Türkiye’nin tamamında dayanıklı ve dekoratif desenli bahçe duvarı yapımı konusunda uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Desenli betonarme bahçe duvarı yapım işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ